Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis vakardienas parādīja fantastisku sniegumu Pasaules boksa Supersērijas pusfināla cīņā pret ukraini Oleksandru Usiku. Briedis atzīmē, ka, viņaprāt, cīņa bijusi līdzīga un, lai noskaidrotu, kurš ir labākais, ir nepieciešams revanšs.

Mairis Briedis: ”Cerams, ka visiem cīņa patika. Ko es varu pateikt…Pretī bija spēcīgs bokseris, pirmoreiz man pretī bija tāda līmeņa bokseris. Man liekas, ka es pirms šīs cīņas biju pārāk mierīgs, un tas mani iegāza.

Tagad esmu tikpat mierīgs. Pārdomas…Mums vajadzētu atkārtot šo cīņu un ceru, ka tā notiks. Cīņa bija līdzīga, kā jau jūs visi redzējāt. Tiesnešiem droši vien labāk redzams no malas. Man ir stimuls trenēties, gatavoties, cerams, ka būs atkārtota cīņa, kurai varēšu sagatavoties nopietnāk.”

”Kurš bija brīdis, kad svaru kausi nosvērās par labu Usikam? Tas noteikti nebija pēdējais raunds! Tiesneši cīņu skatījās no malas,” stāsta Mairis.

Maira Brieža treneris Sandis Kleins uzskata, ka cīņa bija ļoti līdzīga. Viņš neredzēja, ka Mairis zaudētu vai Oleksandrs vinnētu. Trenerim uzskats ir tāds pats kā Mairim: šiem bokseriem ringā ir jātiekas vēlreiz!