Tas parāda, kā Bils audzina savu meitu. Vēl pirms daudziem gadiem viņš paziņoja, ka lielāko daļu no sava 90 miljardu lielā kapitāla viņš ziedos labdarībai. Bērniem viņš atstās tikai starta kapitālu, kas palīdzēs viņiem iegūt labu izglītību un izvēlēties savu darbības sfēru.

„Mēs ar Melindu nolēmām, ka mūsu bērni saņems naudu tikai izglītībai un savas karjeras sākumam. Naudā viņi, nudien, nepeldēsies”, – kādā intervijā stāstīja Bils.

Rādās, ka Geitsi vēlas izaudzināt talantīgus bērnus, kuri veidos sevi paši. Protams, bez vecāku palīdzības viņi neiztiks, tāpat kā kādreiz Bils. Viņa turīgie vecāki savā laikā iedeva puisim naudu savas kompānijas dibināšanai, tomēr tālāk viņš darbojās pats.

Izskatās, ka Bila plāns darbojas. Dženifera nekad nav bijusi iejaukta skandālos, viņa neparādās ziņu hronikās, kā mūsu oligarhu bērni.

Par viņas dzīvi mēs varam uzzināt pateicoties viņas aktivitātēm sociālajos tīklos. Tieši tur viņa dalās ar saviem draugiem fotogrāfijās un stāstos par treniņiem hipodromā

Ar savu puisi arī viņa iepazinās pateicoties mīlestībai uz zirgiem. Arī Nasars ir profesionāls jātnieks. Tagad Bila meita ir pilntiesīga Amerikas nacionālās izlases dalībniece jāšanas sportā.

Dženifera mācās Stenforda universitātes bioloģijas fakultātē. Viņas tēvs savā laikā pameta mācības Hārvardā, bet viņa tā darīt negrasās.

Šķiet, Dženifera ir ļoti līdzīga savai mammai Melindai.

Bilam nepatīk stāstīt par savu personīgo dzīvi. Tāpēc tu no viņa nesagaidīsi foto no atpūtas, taču Dženifera labprāt publicē ģimenes fotogrāfijas Tīklā.

Dženiferas Instagrama lapā tu redzēsi arī fotogrāfijas no moderniem klubiem. Pārsvarā gan tur ir uzņēmumi no viņas aktīvās atpūtas.

Kad redzi, cik cienīgi pēcteči aug Bila Geitsa ģimenē, kļūst nedaudz mierīgāk par mūsu nākotni. Šķiet, ka Dženifera kļūs par cienīgu sava tēva pēcteci. Tieši viņa vadīs Bila un Melindas labdarības fondu.

Šobrīd Geitsus visvairāk interesē medicīnas attīstība. Tieši pētījumiem šajā sfērā viņi atvēl visvairāk naudas. Ņemot vērā, ka viņu meita studē bioloģiju, viņa visdrīzāk turpinās savu vecāku iesākto.