Jūlija vidū daudzos medijos pāršalca ziņa par kādu latviešu meiteni, kura klīda pa Londonas pilsētas ielām un kurai bija nepieciešama palīdzība.

Kā tiek ziņots, meitene, kuras vārds ir Jolanta, šādas palīdzības nemaz nealkst, vēsta portāls Skaties.lv

Kad pirmie ziņojumi par Jolantu tika publicēti, pēc tam pie portāla vērsās vairāki cilvēki, atklājot, ka attēlos redzamā sieviete nav nekāda svešiniece – sieviete pie viņas strādājusi par bērnu aukli.

Kāda meitene no Londonas atsaukusies Skaties.lv ar ziņojumu, ka viņa esot fotogrāfijās redzamā persona, taču viņa nelūdza palīdzību no sabiedrības.

Jolanta skaidro, ka uz ielas atrodoties tieši Magones Burkas dēļ.

Jolanta pie dzejnieces par bērnu aukli esot strādājusi par zemu samaksu, bet beigās ir “izsviesta uz ielas”, kad atradusies cita kandidatūra, kura ”par pajumti un pusdienām auklēs astoņas, deviņas stundas bērnus.

Jolanta dēvē Magoni par ”intriganti un labuma meklētāju”, kura ar šo gājienu vēloties pati sevi ”nomazgāt baltu”, izliekoties, ka glābj nelaimē nonākušu tautieti.

”Es nevienam nekad neesmu apgalvojusi, ka esmu ideāla. Esmu tikai cilvēks, kas pieļauj kļūdas kā visi. Bet es nekad neesmu savu laimi vai labo slavu būvējusi, nomelnojot citus,” sieviete vēsta portālam…

Viņa ziņo, ka Magone nekādas drēbes vai ēdienu viņai neesot nesusi – tikvien kā skraidījusi pakaļ ar kameru, lai vēlāk izmantotu bildes pašas labā.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!

Avots :