Visas kāzas parasti ir ļoti skaistas. Pie tam ne tikai tad, ja paši esam līgavas vai līgavaiņi. Arī kāzu viesi kļūst par dažādu interesantu momentu aculieciniekiem.

Ir daudz kāzu tradīciju, kuras ar nepacietību visi gaida – jaunlaulāto zvērests, kāzu deja, līgavas kleita un pat prieka un laimes atmosfēra, kas valda apkārt. Bet līgavaiņa sejas izteiksme brīdī, kad viņš pirmo reizi ierauga līgavu kāzu kleitā, ir vienkārši nenovērtējama!

Šis brīdis var daudz pastāstīt par pāri un viņu mīlestības spēku. Katra līgavaiņa reakcija uz līgavas parādīšanos ir savādāka. Dažiem vīriešiem acīs redzama mīlestība un sajūsma, citi ir nedaudz apjukuši, bet vēl citiem sejās atplaukst pateicīgs smaids. Vienīgais, ko nu neviens negaida ieraudzīt tādā brīdī, ir nevaldāmi smiekli.

Beta un Toms Gārdneri nepacietībā gatavojās savai Lielajai dienai. Tā kā līgava bija meitene ar jautru raksturu, tad viņa nolēma izdarīt kaut ko īpašu, lai pārsteigtu savu līgavaini. Viņa uzvilka mugurā ļoti negaidītu tērpu!

Toms gaidīja brīdi, kad parādīsies viņa līgava, stāvot ar muguru pret viņu. Kad vīrietis pagriezās un ieraudzīja, ka viņa nāk pie viņa milzīgā T-Rex kostīmā, tad sāka nevaldāmi smieties.

Noskaties video:

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=rCzHa2hs3aU”]

Mēs uzskatām, ka tāds brīdis ļoti labi raksturo šī pāra attiecības. Beta patiešām zina, kā likt savam vīram pasmaidīt. Varam derēt, ka viņu laulība būs prieka un smieklu pilna!