Dažādās valstīs kāzu tradīcijas atšķiras, taču būtība paliek nemainīga. Kāzas ir viens no svarīgākajiem notikumiem vairākumam no mums.

Mēs tām gatavojamies, izjūtam patīkamu saviļņojumu, ceram, ka viss notiks spoži, vai vismaz ne sliktāk, kā citiem.

Daudzi sīki saplāno kāzu ceremoniju, pieaicina pieredzējušus ceremonijas vadītājus, kuri norises gaitu tura stingri savās profesionālājās rokās. Tomēr paredzēt pilnīgi visu nav iespējams.

LASI VĒL: Tiem, kuriem šobrīd vienkārši nepieciešama veiksme

Tādās svinībās notiek gan patīkami pārsteigumi, gan arī lielas vilšanās: tas, ko mūsdienu jaunatne, kas visai labprāt spēlē datorspēles, sauc par epic fail – grandioza izgāšanās.

Šajā stāstā, varētu domāt, parastās portugāļu kāzās, viss  negāja pēc scemnārija jau no paša sākuma. Džefersons un Džesika, devās pie altāra, lai Visaugstā priekšā dotu mīlestības un uzticības zvērestu.

Un pēkšņi visatbildīgākajā brīdī, līgavainis pēkšņi paziņoja, ka bez līgavas viņam ir vēl kāds cilvēks, kuru viņš mīl tikpat ļoti.

Viesi sastinga. Visi taču ir dzirdējuši par nelaimīgām līgavām, kurus bezsirdīgie līgavaiņi ir pametuši altāra priekšā vai kāzu mielasta laikā. Līdzīgas domas iezagās arī kāzu viesu galvās. Taču Džefersons tās ātri izkliedēja.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!