2. Priekšauts-dvielis

Kad virtuvē viss notiek, nav laika pat rokas noslaucīt. Daudzi pamanās tās noslaucīt priekšautā. Speciāli tādiem steidzīgajiem ir izdomāts priekšauts-dvielis.

3. Silikona pindzele eļļai

Pirms cepšanas cepeškrāsnī dārzeņus labāk ieziest ar augu eļļu, bet kā panākt, lai tie ieziestos vienmērīgi? Daudzās receptēs ir rakstīts ”pasmidziniet”, taču ar šo pindzeli var apziest katru gabaliņu ātri un viegli.

4. Silikona vāciņš

Līdz ar silikona izgudrošanu ir kļuvis skaidrs, ka hermetizēšana nemaz tik sarežģīta lieta nav, tomēr desmitiem gadu stikla pudeles tika aizvākotas ar metāla vāciņiem. Ar laiku izgudroja skrūvējamos, bet tad nācās izgatavot citādas pudeles. Bet tagad iztēlojieties universālo vāciņu!

5. Kolbiņa zaļumiem

Vaļā atstāti – vīst, ūdenī ielikti – pūst, nākas kaut kā grozīties, lai ilgāk saglabātu zaļumus svaigus. Tas viss vairs nesatrauks, ja mājās būs tāda kolbiņa zaļumu uzglabāšanai. Ielejiet tajā nedaudz ūdens, pārējo tā izdarīs pati.

6. Saliekams žāvētājs

Kompakts veļas žāvētājs ir izgudrots jau sen, bet dārzeņiem un traukiem? Virtuve ir tāda telpa, kur svarīgs ir katrs brīvais centimetrs. Tāpēc metālisks režģis, kuru viegli var salikt virs izlietnes, ir tik noderīgs.

7. Uzgalis vīna pudeles kakliņam

Tautā tas nosaukts par vīna prezervatīvu un izrādās, ka ne velti: Šī silikona lietiņa lieliski pasargā dzērienu no izgarošanas. Piekrītiet, tas ir ērtāks par korķi.

8. Gaļas mīkstinātājs

Gaļas ēdienu gatavošana prasa īpašu uzmanību, un ja pārvārīti kartupeļi var tikai sabojāt garastāvokli, tad gumijveidīga liellopa gaļa var iedzīt izmisumā. Speciāli gaļai ir izdomāts mīkstinātājs, kurš aprīkots ar dauzdiem asmenīšiem, kuri sekundes laikā izdarīs to, ko jūs panākat, pusstundu ar gaļas āmuru, klapējot steikus.

9. Sviesta nazis

Pirmajā brīdī šķiet, ka tas ir neparastas formas parasts nazis. Taču vajag tik to paņemt rokā, un jūs sapratīsiet, ka stipri maldāties! Nazis ļoti ātri uzsilst no jūsu ķermeņa siltuma, un sviests kļūst mīksts dažās sekundēs. Materiāls ir ekoloģisks un drošs bērniem.

10. Nazis avokado griešanai šķēlītēs

Avokado cienītāju ir tik daudz, ka viņiem ir izgudrots īpašs piederums. Tas palīdzēs ne tikai bez grūtībām izņemt kauliņu, bet arī sagriezt pašu augli šķēlītēs vēl, kamēr tas nav nomizots.

Ar tādiem virtuves rīkiem ēdiena gatavošana kļūst tīkama. Rutīna ēst gatavošanā aizvien vairāk aiziet otrajā plānā, un tas ir labi.