ReTV televīzijas kanālā ir iespējams vērot raidījumu “Mazais šefiņš”, kur raidījuma ietvaros tiek gatavots kaut kas gards kopā ar kādu Latvijā zināmu personību.

Šoreiz pie šefiņa viesojās latviešu dziedātāja un vokālās studijas vadītāja Liene Šomase.

Raidījuma vadītājs uzdeva vairākus jautājumus Lienei, un kā viens no tiem bija saistīts ar to, kāds Lienei ir lielākais izaicinājums virtuvē. Un kā viņa pastāstīja, tad izaicinājums galvenokārt ir saistīs ar to, kad viņa gatavo ēst pie draugiem, tad viņa nepārzina tās pannas un visus piederumus, kur kas atrodas.

Kā nākamais jautājums bija, kāds tad ir Lienes lielākais dzīves izaicinājums. Liene uz to atbildēja pavisam vienkārši, ka viņai katru dienu ir kāds liels izaicinājums, bet vēl kāds lielāks tikai vēl būs priekšā, jo viņai patīk izaicinājumi.

Noslēgumā tad viņš Lienei pajautāja, kāds ir bijis viņas lielākais nedarbs. Liene uz šo jautājumu tā uzreiz nevarēja atbildēt – piebilda tikai to, ka viņai ir daudz tādu ir bijuši.

Toties nevienu no tiem viņa nenožēlo, jo no katra viņa ir guvusi kādu mācību. Bet tāds lielākais bija, kad viņa no tēta paņēma BMW un ar to mašīnu viņa iebrauca karjerās. Tā rezultātā mašīna tika arī apskrāpēta un pēc tam attiecīgi no vecākiem viņa dabūju kārtīgu “mācību”.