2000.gada 16.maijā Latviju pāršalca ziņa, ka smagā autoavārijā cietis mūziķis Rodrigo Fomins. Aizvadītajā nedēļā, viesojoties TV24 raidījumā “Nedēļa.Post scriptum”, mūziķis pastāstījis, kā pēc piedzīvotā mainījusies viņa dzīve.

“Manas iespējas, protams, kļuvušas nedaudz ierobežotākas pēc šī notikuma,” raidījumā norāda mākslinieks. “Cilvēkā ir kaut kas no kaķa, manī pilnīgi noteikti arī no Lāčplēša un, iespējams, kaut kas no Kvazimodo, bet, protams, ka ir tā sajūta – tad es darīju tā, bet šī brīža situācija man piedāvā šādas iespējas.

LASI VĒL: Cilvēki un Raimonda Paula rīcība pasākumā: Tādu nekaunību vēl neesmu piedzīvojis

Bet piedāvā. Kāda jēga man sēdēt un gausties par to, kā man varbūt nav. Tas toties ir citiem, es ar viņiem varu draudzēties. Lūgt padomu, palīdzību,” skaidro mūziķis.

Viņš arī piebilst, ka viņa dzīvē ir bijis ļoti daudz radošu panākumu, arī 2000.gads iesākās ar ļoti spraigu darbu. Janvāris un februāris bija koncertturnejas laiks.

“Katrā ziņā arī nu pat iegūtās sajūtas, ko var dot dzīve pašā jūras krastā – Jūrkalnē – viss bija pacilājoši. Tajā dienā mani veda no Jūrkalnes uz Rīgu, lai paņemtu skaņu tehniku.

Nenotiek ar tiem, kas neko nedara. Es esmu par daudz centies visur būt, līdz ar to sēdi mājās, neko nedari, nekas nenotiks,” smejot saka Latvijā populārais mākslinieks.

Atgādinām, ka šogad Igo svin savu 60. gada jubileju un par godu tam, šogad ir dažādi koncerti, piemēram, viens no tiem būs Saldū, 30. decembrī, kur Igo uzstāsies un ļaus izbaudīt šo pasākumu Saldus un apkārtējiem viesiem.

Novēlam Igo visu to labāko un pats svarīgākais – stipru veselību!