Daudziem zināmā latviešu vieglatlēte Laura Ikauniece pavisam nesen sociālā tīklā “Instagram” savā profilā publicēja fotogrāfiju, kur redzams viņas pilnais augums peldkostīmā.

Mirklis iemūžināts, kā viņas skrien gar jūras krastu. Kā pati Laura saka, tad dažreiz cilvēkam ir jākustas kopā ar viļņiem.

Pēc smagiem treniņiem Laura, protams, arī atpūšas un šī diena ir viena no tām. Šāda veida atpūta palīdz iegūt kārtīgu “restartu”.

Šī nav pirmā reize, kad par Lauru vēsta glaimojošos komentārus, piebilstot, ka viņai ir lielisks augums, viņa izskatās skaisti un perfekti.

Fotogrāfija:

Laura Ikauniece ir latviešu vieglatlēte, startē daudzcīņas sacensībās, Latvijas rekordiste septiņcīņā (pieaugušajiem (6815 punkti), junioriem un jauniešiem) un pieccīņā.

Kopš 2010. gada ir Latvijas Olimpiskās vienības sastāvā. Kopš tā laika viņai ir bijuši arī fantastiski sasniegumi.

2012. gada Eiropas čempionātā Laura Ikauniece izcīnīja sudraba medaļu septiņcīņā, 2015. gada pasaules čempionātā — bronzas medaļu. 2016. gada vasaras olimpiskajās spēlēs izcīnījusi 4. vietu.

Ir atzīta par 2013., 2015. un 2017. gada Latvijas labāko vieglatlētu un par gada labāko sportisti Latvijā 2015. un 2016. gadā.