Realitātes šova “Lauku sēta” dalībniece Sanita Rozenberga, kura ir ieguvusi skatītāju simpātijas, nu ir piedzīvojusi smagu pārbaudījumu, saņemot ļoti sāpīgu un skaudru nodevību no līgavaiņa puses, kamēr pati auklējusi abu kopīgo dēlēnu, tā sieviete vēsta portālam Skaties.lv.

Pēc otrā dēliņa piedzimšanas šova zvaigzne Sanita kādu laiku radīja iespaidu, ka dzīvo mierīgu un mīlestības pilnu dzīvi. Diemžēl naktī uz 31. jūliju noticis kas tāds, kas jaunajai un skaistajai mammai atvēris acis un ko viņa vēlas ar Skaties.lv starpniecību pavēstīt visai pasaulei.

Sanita 31. jūlija naktī ieraudzījusi līgavaiņa bijušās draudzenes Lāsmas sociālā tīkla profilā fotogrāfiju, kurā redzams viņas četrus mēnešus vecā dēliņa tēvs Aivars, apkampis Lāsmu.

”Piedzērušies, bet kopā izskatās skaisti! Ko padarīt, kad alkoholiķi atkal ir kopā! Kā teikt – no gultas gultā,” bildi ar asu ironiju komentē Sanita…

Savas dusmas Sanita ar Skaties.lv starpniecību vēlas izkliegt pilnīgi visiem, lai parādītu visām sievietēm, kas par “putnu” var būt vīrs, kurš ikdienā izliekas par gādīgu bēbīša tēvu.

Sanita komentē: ”Viņš nav ne tēva vārda cienīgs, ne pats sava vārda cienīgs! Ko padarīt, kad vienīgā interese ir alkohols un savu četrus mēnešus jauno dēliņu pameta dēļ visa šitā tik ļoti saldā un garšīgā.”

Šoreiz Sanita vairs nepiedos. ”Lauku sētas” zvaigzne ir izlēmusi būt stipra sieviete. Kā uzsver skaistā divu dēlu mamma, atpakaļ vīrieti viņa vairs nepieņems, jo tikai ”salašņām patīk vākt citu nolietotos mēslus”.

”Es vienkārši nevaru dot to, ko viņš grib. Nevaru ar viņu kopā dzert katru dienu līdz pilnīgai bezjēgai. A, tā mīļotā var. Neko darīt – kad alkohols ir mīļākā nodarbe. Tāds tādu atrod!” ar portāla Skaties.lv starpniecību stāsta Sanita.

Avots :