Pirms dažiem gadiem padzīvojušais fermeris Hosē Mariena Kartoloss saņēma no Kolumbijas valdības 3000 dolāru lielu grantu jaunas palmu plantācijas izveidošanai. Par šo naudu viņš nomā paņēma zemes gabalu, kurš kādreiz piederēja viņa ģimenei.

65 gadīgais vīrietis ķerās pie darba, taču drīz vien bija ļoti pārsteigts, kad izraka no zemes zilu plastmasas mucu. Burtiski pēc pāris dienām pēc atraduma ieradās vesela brigāde valdības pārstāvju, taču tobrīd par mīklaino atradumu žurnālisti jau bija pastāstījuši visai pasaulei!

Atradumam bija vistiešākais sakars ar leģendāro Pablo Eskobaru. Eskobara nav nu jau 25 gadus, taču līdz pat šodienai šo noziedznieku sauc par vispazīstamāko narkobaronu pasaulē. Pats interesantākais ir tas, ka Kolumbijas nomalēs cilvēki vēl aizvien uzskata šo kriminālo autoritāti gandrīz vai par svēto!

LASI VĒL: Slepena informācija: ko kategoriski nevajag pievienot “Olivjē” salātiem

Bet nu atgriezīsimies tomēr pie fermera. Kad vīrietis atvēra zilo mucu, tā bija pilna ar savādiem iepakojumiem. Protams, sākotnēji viņš bija pilnīgā neizpratnē un nezināja pat sākumā, ko darīt. Jo viņš saskārās pirmo reizi ar ko tādu.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!