Ketija publicējusi jaunu ziņojumu Facebook vietnē:

“Saprast, cik smagi ir dzīvot un dien dienā vērot to mazo cilvēciņu blakus – mūsos ir milzīgs pārdzīvojums par milzīgu traģēdiju un neizsakāmi smeldzoša sāpe.

Un tas neattiecas vien uz mani.. Ģimenē aug arī lielā māsa Mia un Kurta dvīņu māsiņa Olīvija. Mēs nereti sakam, ka viņas noteikti izaugs par labiem cilvēkiem – humānas, labsirdīgas, izpalīdzīgas, saprotošas… bet retāk sanāk aizdomāties par faktu, kā tas patiesi ietekmē līdzās augošos bērnus un cik dziļš viņām ir šis pārdzīvojums.

Vakar vakarā pošot Kurtiņu naktsmiegam zem spilventiņa atradu šo zīmīti un konfektīti blakus.

Es mazliet apmulsu, jo skaidrs, ka Kurts pats to neuzrakstīja… Blakus bija arī Olīvija un es viņai jautāju- kas tad tas?

Mazā ierausās man blakus gultā, apskāva un sāka raudāt…. Abas ar māsu bija skatījušās multenīti, kur – ja paliec zem spilvena savu lielāko vēlēšanos un konfektīti, tad atnākšot rūķītis.

Viņš apmaiņā pret saldumiņu piepildīšot Tavu vēlēšanos! JŪS SAPROTIET? …. raudāt nu jau sākām mēs abas, mana sirds sažņaudzās vēl ciešāk nekā citu reiz- es nespēju valdīt emocijas un asaras spiedās no acu spraudziņām kā Niagāras ūdenskritums….

Māsas bija nolēmušas… viņas ….neviena no viņām sev zem spilvena nebija palikusi nevienu pašu vēlēšanos- nekādi telefoni, nekādas mantas vai izklaides…. viena vienīga vēlme….

Es noteikti nevēlos saraudināt Jūs, negribu, lai sekošana Kurta stāstam liek Jums saskumt… bet es nevarēju nepadalīties ar šo stāstu.

Tā lapiņa ar konfekti jau otro nakti stāv zem Kurta spilventiņa un es esmu pārāk gļēva viņu no turienes izņemt.

Es tāpat kā māsas- ticēšu rūķītim un cerēšu, ka kādu dienu tā konfekte tiks apēsta….

#kurtscoffee #kurtastāsts #māsas #mīlestība #rūķītis #konfekte #lūdzu