72 gadus vecā Krievijas dziedātāja Alla Pugačova pamatīgi pārsteigusi fanus ar jaunu vizuālo tēlu, raksta “otkrito.lv”.

Krievijas mūziķa Igora Nikolajeva sieva Jūlija Proskurjakova sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar kadru, kurā redzama Pugačova, kuru ir ļoti grūti atpazīt. Fotogrāfijā Pugačova redzama ar jaunu un sev neierastu matu sakārtojumu. Dziedātāja tēlu papildinājusi ar minikleitu un garajiem zābakiem.

Daudzi Pugačovu attēlā uzreiz nav atpazinuši. “Alla Borisovna, es jūs nepazinu, cik jūs skaista,” raksta soctīklu lietotāja komentārā pie attēla. “Alla Borisovna, super, ne vecāka par 35 gadiem!” – norāda komentētāja.

Jau vēstīts, ka, lai gan Alla Pugačova un Maksim Galkins pēdējā laikā reti parādās sabiedrībā, viņi iepriecināja savus fanus, ierodoties uz Krievijas seriāla “Вертинский” pirmizrādi. Pasākumā ne viens vien viesis novērtēja Pugačovas lielisko izskatu.

Viņa bija izvēlējusies bikškostīmu tumši pelēkā krāsā, kas lieliski izcēla slaido augumu.

Foto:

Kvēlākie Allas Pugačovas fani noteikt ir priecīgi par to, ka primadonna savos gados izskatās tik labi. Jāpiebilst, ka lai šādi Alla savos 72 gados izskatītos, cītīgi uztur sevi formā un tas ir smags darbs. Novēlam Allai arī turpmāk labu veselību un ilgu mūžu!