Pirms neilga laika internetu burtiski aplidoja kāds pavisam īss, bet ļoti nozīmīgs un uzmanības cienīgs stāsts par kādu vīrieti no Kuldīgas.

Kā vīrietis pats aprakstīja, tad viņš ir vientuļais tēvs, kuram ir 4 bērni. Šobrīd viņam ir būtiski atrast līdzīgi domājošu cilvēku nopietnām attiecībām.

Vīrietis ir no Kurzemes, dzīvo Kuldīgā. Viņš uzsver to, ka viņam ir nopietns raksturs, sliktu ieradumu nav vispār, kā arī strādā oficiāli algotu darbu. Vienlaikus viņš piebilst, ka viss dzīvošanai nepieciešamais ir nodrošināts.

Bet pati būtiskākā detaļa, ko šajā stāstā minēja, ir pašas beigas. Viņš meklē savu otro pusīti bez vai ar bērniem – viņu tas nesatrauc, jo viņš arī tos bērnus pieņems kā savējos.

Līdz ar to tas daudz ko pasaka par cilvēku un patiesi pierādās tas, ka vīrietim tiešām ir nopietns raksturs un ir nopietne vēlme atrast līdzīgi domājošu cilvēku.

Ar šo ziņu ir jau dalījušies vairāk nekā tūkstotis cilvēku, kā arī daudzi burtiski apber vīrieti ar komplimentiem un novēlējumiem, lai patiesi izdodas atrast to otro pusīti:

“Lai izdodas atrast sirsnīgu, labu,mīļu sievieti ,lai būtu apmierināts gan tētis, gan bērni!”

“Cepuri nost tēvam! Tomēr vēl ir vīrieši uz pasaules. Lai izdodas atrast tik pat atbildīgu!”

Stāsta autors: Armands Maslabojevs

Atliek cerēt, ka patiešām atradīsies kāda tik pat jauka un atbildīga sieviete!