Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas “Knicks” latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis preses konferencē pirmdien paziņoja, vai ņems dalību Eiropas čempionātā. Kad žurnālists uzdeva jautājumu par to, kādas ziņas no ASV Kristaps ir atvedis saistībā ar izlasi, basketbolists mazliet pajokoja un pavēstīja, ka tādu jautājumu viņš nebūt “negaidīja”.

Taču ar lielu prieku tiek paziņots, ka viņš palīdzēs Latvijas izlasei cīnīties Eiropas čempionātā!

Kā vēstīja Kristaps Liepājā preses konferencē: “Katra vasara man ir svarīgākā, kāda karjerā ir bijusi. Šī man būs svarīga vasara, lai sagatavotos nākamajai sezonai. Tā kā drīz vien sākšu trenēties. Bet esmu pieņēmis lēmumu un šovasar spēlēšu izlasē.

Lēmumu pieņēmu pēc sezonas. Būs interesanti. Lēmums nebija grūts, par to jau domāju ik pa laikam sezonas gaitā. Zināju, ka būs grūta un smaga vasara, lai nākamgad būtu vēl labāks.”

“Netikām NBA “play off”, līdz ar to vasara garāka, lai varu vairāk laika veltīt sev. Tāpēc spēlēšu izlasē un to gaida arī fani. Sezonas laikā jau ik pa laikam par to padomāju un gribējās spēlēt izlasē.”

“Bet esmu pieradis iet soli pa solim, tāpēc koncentrējos spēlei klubā. Komandas sliktākos brīžos jau sāku domāt, kaut tik ātrāk vasara pienāktu un varētu spēlēt izlasē. Zemapziņā tā doma jau bija visu sezonu. Beidzās sezona, esmu arī vesels, tad arī sapratu pilnībā, ka gribu spēlēt,” uzsvēra Latvijas basketbola zvaigzne.

Jāatzīmē, ka šī būs Porziņģa pirmā reize, kad viņš spēlēs Latvijas pieaugušo valstsvienībā.

“Tagad pilnībā koncentrēšos izlasei un nedomāšu par trešo sezonu “Knicks” rindās. Kad nāks tuvāk (“Knicks” treniņnometne rudenī), kad beigsies spēles izlasē, tad arī domāšu un centīšos būt pēc iespējas labāks pirms jaunās sezonas,” vēsta Porziņģis.

Noskaties video:

Patīkams pārsteigums mums visiem no Kristapa! Būs interesanti just līdzi!