Izskatās, ka nelabvēļu komentāri pamatīgi grauž Andri Kiviču un viņa mīļoto Lieni Skulmi – kā vēsta “Skaties.lv”, abi kopā ar bērniem izlēmuši emigrēt no Latvijas.

Jau vēstīts, ka abu attiecības tiek apspriestas jau nedēļām ilgi, kopš kļuva zināms, ka Kivičs pametis ģimeni un sācis dzīvot kopā ar trīs bērnu mammu Skulmi.

Eļļu ugunij pielēja abu foto soctīklos, kuros redzami jaunie tetovējumi, bet pēdējās divās dienās Andris draudējis pamatīgi izrēķinātiues ar Valmieras teātra aktieri Paulu Iklāvu, kurš interneta atļāvies pasmieties par abu attiecībām.

“Mēs braucam prom no Latvijas! Tagad taču pasaule ir tik atvērta – var dzīvot jebkurā pasaules malā. Un, redzot, kas notiek mūsu sabiedrībā, esam izlēmuši aizbraukt,” skaties.lv pastāstīja Andris.

Pāris paudis cerību, ka izdosies rast risinājumu, lai uz ārzemēm viņi varētu braukt kopā ar visām sešām atvasēm – katram ir trīs bērni no iepriekšējām attiecībām.

“Tas, ka mēs šeit nepaliksim, ir skaidrs kā diena. Ne šeit mums dzīvot! Paskaties, kas sabiedrībā notiek! Vai svešu attiecību apspriešana internetā un tādas negācijas ir sabiedrības norma?” retoriski vaicā Kivičs.

“Mēs ar to nesamierināsimies. Man ir radinieki Amerikā, bet tas ir tikai viens no variantiem. Pagaidām vēl nezinām, uz kurieni brauksim, taču tas, ka Latvijā nepaliksim, ir pilnībā skaidrs,” tā Liene.