Rīgas Krievu teātra aktieris Jakovs Rafalsons (71), kuru liela daļa sabiedrības atpazīst arī kā skarbā biznesmeņa Vadima Felzenbahera lomas atveidotāju seriālā “UgunsGrēks”, gatavojoties jauna seriāla uzņemšanai, pamatīgi notievējis, vēsta izdevums “Privātā dzīve”.

Šis Rafalsonam ir spraigs laiks, jo viņš ne vien filmējas jaunajā LTV seriālā “Divi vienā”, kur atveido temperamentīgo gruzīnu Zurabu, bet arī gatavojas savai monoizrādei “Rafalsonāte”, kas pirmizrādi piedzīvos Rīgas Krievu teātrī 19. oktobrī.

Redzamas pārmaiņas ir arī viņa izskatā, jo aktieris, kurš 5. novembrī svinēs 72. dzimšanas dienu, kļuvis ievērojami slaidāks.

Rafalsons stāsta, ka šovasar ar sievu atpūties Itālijā, kur aktīvi peldējies, bet pēc atgriešanā sācis apmeklēt peldbaseinu.

Tāpat aktieris neēd pēc plkst. 18, pūloties, lai būtu labā formā. Runājot par Zuraba lomu seriālā, Rafalsons atklāj, ka sākotnēji viņam bijusi paredzēta parūka, tomēr aktieris iebildis, tādēļ viņam matus piekrāso.

Reiz šādā paskatā aizbraucis uz mēģinājumu teātrī, kur kolēģe iesaukusies: “Jaša, tas tiešām esi tu? Traks var palikt!” Daudzi par jauno seriālu vēl nezinot, tomēr viņš jau piedzīvojis patīkamus mirkļus, kad kādā Vecrīgas restorānā grasījies apmaksāt rēķinu. Viņš saņēmis atbildi: “Zurabu Abuladzi te apkalpo bez maksas!”