Kāda Facebook lietotāja dalījās ne pārāk patīkamā pieredzē par iegādāto gultu, kuru nācās gaidīt ļoti ilgu laiku, kaut gan sākumā tika solīts pavisam īss termiņš.

Sieviete raksta:

“Beidzot arī manai pacietībai ir pienācis gals. 13. maijā veikalā Mix mēbeles pasūtījām gultu, veikals toreiz atradās T/C Akvārijs, Saldū, tagad tas ir Rīgas Ielā 7. Mūs abus ar vīru sagaidīja laipna, smaidīga pārdevēja, kas apgalvoja, ka veicot 1/2 vai pilnu samaksu par mēbeli, tā tiks izgatavota 3 nedēļu laikā.

Veikalā karti nepieņēma, es atgriezos pie smaidīgās pārdevējas ar pilnu summu, jo īsā termiņa dēļ, negribēju iztērēt naudu.

Pārdevēja smaidot izsita čeku un piestiprināja to pie papīra lapas, es padomāju, ka šo būs jāuzrāda pie preces saņemšanas, bet kad vēl 25. jūnijā nebija ne ziņas no mūsu gultas, abi ar vīru devāmies pie smaidīgās pārdevējas, saruna tika ierakstīta, viņa apgalvoja, ka tajā nedēļā gulta noteikti būs neskatoties uz to, ka pieliktajā papīrā izpildes termiņš bija 3,5 mēneši.

9. jūlijā devāmies vēlreiz uz Mix mēbeļu veikalu, jo solītā gulta nebija pienākusi, pārdevēja joprojām melīgi smaidīja un teica, ka matracis ir, gulta nāk, sarunu atkal ierakstījām. Ir jau 8. augusts, bet gultas vēl nav.

Viltīgi smaidīgā pārdevēja nevienā vārdā neminēja, ka pēc samaksāšanas iedos līgumu, kurš nesola piegādi trijās nedēļās, bet gan 3,5 mēnešos! Noteikti nebūtu piekritusi gaigīt šādu laiku.

Tāpēc izvērtējat, vai esat gatavi gaidīt šādu laiku vienkāršu gultu.”

Lūgums pabrīdināt arī citus cilvēkus! Dalies ar šo ziņu!