Ieekonomējuši uz virtuves skapīšiem, viņi varēja nopirkt trauku mazgājamo mašīnu. Iespējams,  ka daudziem tā būtu īsta greznība, bet ko gan neizdarīsi mīļās meitiņas labā!

Vai vēl atceraties neglītos skapīšus? Meitene izvēlējās dizainu, kurš padarīs virtuvi mājīgāku.

Darba virsmas dizaina risinājums lieliski papildina kopējo ieceri. Tā tāpat veidota no koka. Meitene vienkārši dievina dabīgo koksni. Un ja jau virtuvē veic remontu, tad kāpēc nepārdomāt visu  līdz pēdējam sīkumam?

Mūsdienīga stikla keramiskā plīts – vēl viena gudra izvēle. Tagad tai dod priekšroku daudzi. Viss izskatās tik skaisti, ja vien ne siena bez flīzēm.

Blakus trauku mazgājamajai mašīnai tēvs uzstādīja oriģinālu izlietni. Dziļa, ar vairākiem nodalījumiem, tā ir neiedomājami funkcionāla. Lai nebūtu jāpērk jaunas flīzes, tika nolemts sienu aplikt ar apdares dēlīšiem.

Interesanti, ka meitene pati  iesaistās mēbeļu salikšanā. Viņas sejā ir smaids. Nekas neliecina par nogurumu, bet tas nebūt nenozīmē, ka viss ir vienkārši.

Te arī jaunās iekārtas un trauki atvesti. Kad viss ir kvalitatīvs, arī gatavot gribas biežāk.

Lai vēlāk nenāktos atvainoties kaimiņiem par nopludināšanu, gādīgais tētis izsauca profesionāļus. Tagad viss ir savienots, kā vajag. Piekrītiet, raugoties no augšas, caurules nav redzamas.

Skapīši jau pie sienas. Puse darba padarīta! Palikuši tik daži nieki.

Pagājis krietns laiciņš. Diena iet uz vakaru. Taču tēvs, izskatās, nemaz nav noguris. Viņš tik skrūvē skrūves, stiprina viras. Tāpat kā meita viņš nevar vien sagaidīt rezultātu.

Un te nu ir jaunā virtuve! Vienkārša, bet tik skaista un galvenais – sava. Tā vien gribas salikt traukus un virtuves piederumus pa vietām.

Trūkst tik dažas lietas lai virtuve kļūtu patiesi mājīga. Pagaidām var just, ka te vēl neviens nav gatavojis, bet tas ir tikai laika jautājums.

Tā var ,tikt galā ar virtuves remontu vienas dienas laikā. Jūs noticētu, ja jums to pastāstītu agrāk? Es noteikti nenoticētu! Ja esat iecerējuši remontu, pārdomājiet visu līdz pēdējam sīkumam jau iepriekš. Tad viss, ko vajadzēs izdarīt, būs salikt visu pa vietām. Meita ar tēvu bija lielisks tandēms šī šedevra radīšanai. Vai kāds no jūsu draugiem varētu paveikt ko tādu?