Latvijā daudziem zināmais, talantīgais un iecienītais dažādu televīziju raidījumu vadītājs, piemēram, “Superbingo” un hokeja kluba Rīgas “Dinamo” tehniskais direktors Armands Simsons savos soctīklos pavisam jauki un mīlīgi apsveica savu mīļoto sievu Ivetu vārda svētkos.

Lai šo mirkli padarītu vēl jaukāku, Armands soctīklos publicēja bildes no jaunības laikiem, kur abi divi redzami, kā izskatījās, būdami jauni.

Pie publicētajām bildēm viņš minēja, ka tā ir viņa sieva. Kopš 1995. gada tā ir viņa Iveta! Armands ir pārliecināts, ka Ivetā slēpjas kaut kas tāds, kas ikdienas gaitas, ģimenes un vīra attiecības padara tikai burvīgākas un kas ļauj baudīt kopbūšanu tāpat kā jaunībā.

Noslēgumā Armands piemin, ka ļoti mīl savu sievu. Pats Armands neslēpj arī to, ka Ivetas ienākšana viņa dzīvē ir pats labākais, kas ar viņu ir noticis.

Foto no Armanda soctīkliem:

Ja viņas nebūtu, tad Armands nebūtu tāds, kāds viņš ir šobrīd, un, protams, nebūtu tik kupla un skaista ģimenīte! Vērtīgi atzīmēt, ka Armands ar Ivetu kopā ir jau 27 gadus!

No tiem viņi nesen svinēja savu 18. kāzu gadadienu. Atgādinām, ka Armanda un Ivetas ģimenē ir 4 meitas. Reizēm Armands smejas, ka ne visas viņam ir jāsadzīvo ar viņām, bet gan tieši otrādāk.

Armands ir arī lielisks piemērs tam, kurš parāda, cik ļoti ir jānovērtē ģimeniskās vērtības un to, kas mums dzīvēs tiek dots. Tā iemesla dēļ viņš lepojas ar savu ģimeni, bieži vien publicējot kopbildes soctīklos.