Kāda sieviiete dalījusies ar stāstu par to, kā Rēzeknes slimnīcā saskārusies ar ārstu neprofesionālu un necilvēcīgu attieksmi.

Portālā “sudzibas.lv” sieviete raksta, ka bija un joprojām ir šokā par notikušo.

“Grūtniecības sākumā devos uz Rēzeknes slimnīcu ar aizdomām, ka kaut kas nav kārtībā. Dr. Natālija Miščuka veica apskati un pateica: “Spontānais aborts jau sācies. Laikam negribēji bērnu paturēt, ka tikai tagad atbrauci. Nu jā.”

Uz manu emocionālo reakciju kļuva nikna – uzbļāva, lai negaudojot, pati esot vainīga. Visu izmeklēšanas laiku teksti manā virzienā bija pavēles formā bez mazākās iejūtības: “Celies! Ātrāk! Ej uz nodaļu!

Taisīsim tīrīšanu! Beidz raudāt, atbildi normāli uz jautājumiem!” Lieki teikt, ka biju un joprojām esmu šokā, ka ārsts, kurš diendienā strādā šajā jomā, spēj būt tāds necilvēks,” raksta sieviete.

Tikmēr jāpiebilst, ka komentāros tiek pausts atšķirīgs viedoklis par minēto ārsti. “No savas puses par minēto dakteri varu teikt tikai labus vārdus. Ja ne šī daktere, ne manis ne mana puikas jau sen vairs nebūtu.

Tāpēc visu cieņu šai dakterei. Bieži vien mēs, pacienti, līdz pēdējam brīdim gaidām, ka paliks labāk utt, nu un, protams, ka vēlāk ārsti mums brauks virsū, ka kāpēc tik ilgi gaidījām utt.,” teikts kādā komentārā.