Svari + Auns

Svari ir sapņotāji. Viņi uz dzīvi raugās pozitīvi. Tikmēr Auni nepavisam nav sapņotāji. Viņi ir racionāli cilvēki. Tieši tāpēc šo divu horoskopa zīmju saderība nav iespējama. Viņi viens otru ātri spēj nokaitināt. Svaru vieglprātība un Aunu spītība nav savienojama.

Lauva + Vērsis

Lauvas un Vērši ir pilnīgi pretstati. Bieži vien saka, ka pretpoli pievelkas, taču ne šajā gadījumā. Lauvas ir ļoti lojālas, taču Vēršiem patīk darīt visu pēc sava prāta, lai iegūtu kāroto. Arī Lauvas drosme un Vēršu spītība īsti nesader kopā.

LASI VĒL: Latviešu valodas skolotāja: Skolēns uztaisīja literatūrā tādu darbu, kas satracināja sabiedrību un izplatījās pa visu Internetu (Foto)

Vēzis + Zivs

Gan Vēži, gan Zivis ir ļoti jūtīgas zīmes. Tā, kā abas šīs zīmes ir ļoti jūtīgas, var šķist, ka viņas būs ļoti saderīgas. Taču tā nav. Vēžiem patīk savas emocijas paturēt pie sevis, tikmēr Zivis ir ļoti atklātas un neko nepatur sevī. Pateicoties šai atšķirībai, šo zodiaka zīmju pārstāvji nespēj izturēt to, kā otri tiek galā ar savām emocijām.

Auns + Auns

Dvīņi nav vienīgie, kas nevar saprasties ar savas horoskopa zīmes pārstāvjiem. Tādi ir arī Auni. Brīdī, kad divi Auni ir kopā, var notikt īsts “sprādziens”. Tā kā Auni ir spītīgi, viņi nekad nepiekāpsies un neatzīs, ka ir kļūdījušies. Ja divas šādas personības satiekas, bez kašķiem neiztikt.