Latvijas Televīzija aicina krāšņā Vecgada šovā kopā ar Maestro Raimondu Paulu, spožākajām Latvijas estrādes zvaigznēm un sabiedrībā mīlētiem viesiem baudīt skaistas melodijas un dejas, kā arī aizraujošas sarunas.

“Uz deju uzlūdz Raimonds Pauls” – 31. decembrī plkst. 21.40.

Iedvesmojoties no Raimonda Paula astoņdesmitajos gados ieskaņotajā platē “Aicinājums uz deju” ietvertajām melodijām, šova muzikālo programmu ciešā sadarbībā ar Maestro veidojis muzikologs Juris Vaivods: “Vecgada šovā aicināsim skatītājus iedejot Jaunajā gadā deju ritmos!”

LASI VĒL: Dziedātāja Aija Andrejeva nākusi klajā ar būtisku informāciju par savu tēvu Oļegu

Gaidāmas iemīļotas melodijas valša, rokenrola, ča-ča-ča, tango un citu deju ritmos. Uz skatuves – pats Maestro Raimonds Pauls un mūsu estrādes zvaigznes: Latvijas Radio Bigbends, solisti – Intars Busulis, Kristīne Prauliņa, Normunds Rutulis, Ieva Kerēvica, Žoržs Siksna, Aija Vītoliņa, Veronika Plotņikova, Dināra Rudāne, Daumants Kalniņš, Ance Krauze un citi.

Dejos lieliskie deju skolas “Dzirnas” dejotāji. Deju ritmi iekustinās kājas un pārņems visu ķermeni, bet tas nebūt nav viss! Maestro ne tikai parūpēsies par ritmiem, bet arī pamanīsies visus izaicināt. Reiz viņš teicis, ka “latviešiem ar humoru ir tā kā ir – viss sācies un beidzies ar Blaumani”.

Vai tā tiešām ir? Šo Raimonda Paula izaicinājumu pieņems šova vadītāji Sanda Dejus un Lauris Subatnieks, kuri deju starplaikos mēģinās vienreiz par visām reizēm noskaidrot atbildi uz jautājumu – kas notiek Latvijā ar humoru?

Sarunām par jokošanu pievienosies ārsts Anatolijs Danilāns, volejboliste Tīna Graudiņa, aktieri Jānis Jarāns un Dainis Porgants, LTV Laika ziņu vadītājs, meteorologs Toms Bricis, savukārt stāstos par humora pilniem piedzīvojumiem dalīsies Maestro domubiedri – LTV kultūras žurnāliste un teātra kritiķe Henrieta Verhoustinska, ārsts Andrejs Ērglis, diriģents Māris Sirmais un citi sabiedrībā mīlēti un cienīti viesi.

Vecgada šova režisors Intars Rešetins: “Mīļie Latvijas Televīzijas vērotāji, noskaņojieties pozitīvi! Būs ļoti daudz dažādu vizuāli krāšņu pārsteigumu un mēs, radošā komanda, mēģināsim piemest arī pagalīti humoram!”