Svētdienas vakarā, 23. septembrī, TV3 ekrānos varējām vērot populārā šova “X-faktors” atlases trešo raidījumu, kurā piedalījās arī žūrijas locekļa Intara Busuļa jaunākais brālis – 32 gadus vecais Lauris no Talsiem.

Lauris, kurš ikdienā strādā par elektriķi, dzied no sešu gadu vecuma. Bērnībā aizrāvās ar BMX, bet kļūdams pilngadīgs, saprata, ka dziedāšana tomēr ir viņa sirds lieta.

Viņam ir sieva un meitiņa. Lauris atzīst, ka pirms atlases ar Intaru nav sazinājies un nekādu īpašu pretimnākšanu sev nav lūdzis. Laura priekšnesums parādīja, ka tas arī nemaz nebūtu nepieciešams – tas bija lieliski!

Aija Laurim izteica piezīmi, par to, ka noteikti nav viegli sekot tik slavena brāļa pēdās un mēģināt sevi pierādīt mūzikā. Lauris atzina, ka tas pavisam noteikti nav pluss veiksmīgas karjeras izveidē.

Auškāpa vilka paralēles starp Lauri un Intaru, sakot, ka abi ir jokupēteri, bet, tiklīdz rokās tiek paņemts mikrofons, lai dziedātu, abi paliek nopietni. Intars Busulis nekomentēja brāļa sniegumu, jo nevēlējās ietekmēt ceturto žūrijas locekli – skatītāju. Tomēr beigu beigās atzina, ka brāļa sniegums bijis labs.

Savukārt Reinis Sējāns bija pārsteigts un brīnījās, kur Lauris Bususlis bija agrāk?

Noskaties video: