Kārtējo reizi Latvijā noticis savāds notikums, kurā iesaistīti autobusa vadītājs un mazs bērns.

Viss noticis 9.martā, autobusa maršrutā Rīga-Daugavpils, kad Linda, kura notikušo aprakstījusi Facebook, ar savu trīs gadus veco meitiņu devusies no galvaspilsētas uz mājām Lielvārdē.

Sieviete atklāj, ka jau no paša sākuma brauciens izvērties neomulīgi: ”Parādot biļetes, šofere atbildēja krieviski, kaut gan tika uzrunāta latviski. Tik vien, kā labdien. Mans trīsgadīgais bērns nesaprata, ko viņa teica.”

”Apstājās Lielvārdes pieturā, līdz kurienei arī mums bija biļetes, kaut ko runāja krieviski, tad lūdzu, lai runā latviski, jo nesaprotu,” raksta Linda. ”Apstājās, bet durvis vaļā nevēra, smīkņāja, jo runāju latviski, strauji uzsāka kustību,” notikušo apraksta sieviete.

”Bļāvu, lai laiž mūs ārā! Smīkņā, brauc tālāk!”

Linda neslēpj, ka notikums saspringa aizvien vairāk: ”Ieķēros šoferei, ko tad vēl es varu darīt, ja latviski nesaprot – lai laiž ārā, ja latviešu valodu nesaprot, tad izlaida kaut kur lauka vidū.”

”Vilkāmies pa lietu un vēju mājās nevis no pieturas, bet no kaut kurienes, kur nemaz stāties nevar. Tāpēc, ka runāju latviski,” sašutusi sieviete. ”Ko tad mums darīt, svešvalodas jāmācās, lai no Rīgas uz Lielvārdi tiktu ar autobusu?”