Kā vēsta ārzemju mediji, kāds no Šūmahera ģimenes piederīgajiem ir pavēstījis pēdējo informāciju par sportista stāvokli. Septiņkārtējais “Formula-1” čempions Mihaels Šūmahers ir vēl joprojām pieslēgts elpināšanas aparātam un atrodas vairāk nekā 10 ārstu uzraudzībā.

Pilota svars ir vien 45 kilogrami, bet viņa garums ir 1,60 m. “Diemžēl viņš ir komā, un ar pēdējiem spēkiem cīnās par dzīvību,” žurnāls “Auto Bild” citē kādu Šumahera ģimenes locekli. “Mihaela izredzes nav pārāk lielas.

Visi tuvinieki pastāvīgi atrodas viņam blakus, taču uz notiekošo ir ļoti grūti noskatīties…” Iepriekš medijos tika izpausta informācija, ka Šūmaheru gatavojas pārvest uz ASV.

Vācu autosportista ģimene cer, ka viņam palīdzēs slavenā Marka Viksa klīnika, kas atrodas Dalasā, Teksasas štatā, un ir specializējusies tieši galvas smadzeņu traumu ārstēšanā.

Detalizētāka informācija netiek izpausta – sportists vēl aizvien lielā slepenības režīmā turpina atlabt savā Šveices mājā pēc smagas galvas traumas, kuru viņš guva 2013. gada decembrī, slēpojot kalnos.

Avots