Izdevums “Vakara Ziņas” savā jaunajā numurā publicējuši sarunu ar Valtera Frīdenberga tēvu Māri.

Diemžēl gaismā ne visai patīkami fakti. Valtera tētis atzīst, ka šobrīd viņam neesot vietas, kur pieminēt dēlu. Valtera pelni pēc kremēšanas aizvesti uz viņa un draudzenes Kristīnes pēdējo kopīgo dzīvesvietu Pārdaugavā.

Tālāk par to vairs nav nekas zināms, tādēļ tēvs un Valtera brālis Marsels vērsušies policijā. Šie notikumi jau tika iepriekš izklāstīti. Pieminēšana notiek pie vecmāmiņas atdusas vietas Rīgas 1. Meža kapos, kur uzstādīts arī piemiņas koka trijstūris.

Pats tēv pilnībā noliedz dzeltenajā presē izskanējušo informāciju, ka iepriekš notikusi kaut kāda veida matojuma dalīšanas nesaskaņas un ka Kristīne cīnītos par to. Tēvs apgalvo, ka mantojums godīgi ir sadalīts un izpildīts tas, ko Valters rakstījis testamentā.

Attiecīgi Kristīne un citi piederīgie saņēmuši to, ko Valters viņiem novēlējis. Cīņa galvenokārt drīzāk ir par to, lai piederīgajiem arī būtu vieta, kur pieminēt Valteru.

Iepriekš izskanēto versiju, ka Valters vēlētos, lai viņa pelnus izkaisa Portugālē okeānā, esot pilnīgākās muļķības.

Viņš saka, ka to drīzāk ir izdomājusi Kristīne, bet dēls pats neko tādu nav teicis.

Māris, protams, piekrīt, ka Kristīne kopā ar Valteru bijusi līdz pēdējam brīdim, tomēr nespēj samierināties ar to, ka nezina, kur atrodas dēla pelni.