Ir lietas, ko labāk atstāt profesionāļu rokās un arhitektūra, telpu labiekārtošana un projektu veidošana ir viena no tām. Ne vienmēr mēs varam ar savām acīm uzlūkot objektus tā, lai saprastu ko no tiem veidot un kā labāk atjaunot senu vērtību. Kā no vienkārša zaļa laukuma, veidot ko jaunu un sabiedrības acīm tik tīkamu? G. Vīksnas arhitektu biroja profesionāļi spēs palīdzēt šajā jautājumā.

Plašs darbību spektrs

Lai būtu vieglāk spēt cilvēkiem dot to, kas viņiem ir nepieciešams, pieredzes bagātajam arhitektu birojam ir vairāki pakalpojumi un profesionālās jomas, kurās spēj darboties – sākot no maziem dzīvokļiem un beidzot ar lielām sabiedriskām ēkām vai plašiem, labiekārtotiem pagalmiem. Arhitektu pakalpojumi, ko nodrošina G. Vīksnas arhitektu birojs:

* Ainavu arhitektūra– tā ir ārtelpas veidošana, tomēr tā nav tikai zāliena iestādīšana, bet gan visa projekta funkcionalitātes nodrošināšana gan gājējiem, gan arī autovadītājiem un neapšaubāmi vizuālā komforta nodrošināšanu. Laba ainavu arhitektūra ir tā, kas ļauj objektu papildināt nevis veidot no jauna, jo katrs dabas materiāls ir jau orģināla vērtība.

* Sabiedriskās ēkas – visām ēkām veidots ir atsevišķs stāsts, kas jānodod lielam cilvēku skaitam. Ēkai jābūt cik funkcionālai un ērtai, tāpat arī drošai un lietderīgi izmantotai. Ne velti mēs raujamies un skaistām un atmiņā paliekošām vietām, jo citreiz pat tas, kas slēpjas ēkas iekšpusē, nespēj dot to, kas rotājas arhitektūras daļā.

* Dzīvojamās ēkas – tas var būt mazs dzīvoklis, daudzdzīvokļu ēka vai liela savrupmāja. Tas nemaina lietas būtību – jebkura dzīvojamā ēka ir vieta, kur mājo ģimenisks siltums, mājīgums un personiskā elpa, kas jāspēj nodrošināt jebkurā platībā. Sākot no privātmājas zālieniem un beidzot ar daudzdzīvokļu ēku liftiem, jebkuram komponentam ir jāspēj sniegt atbilstoša kvalitāte un funkcionalitāte.

* Industriālās un inženierbūves – viss slēpjas racionālajā plānojumā uz ko balstās iekārtu novietojums un komunikāciju pievade. Ēkas parasti ir vienkāršas un nepārspīlēti veidotas, tomēr, lai tās neizskatītos pēc lielām skārda celtnēm G. Vīksnas birojs izmanto mūsdienīgus un praktiskus resursus, lai ēku padarītu pievilcīgāku.

* Interjera dizains – tas parasti ir vienotā stilā veidot ēkas iekārtojums, kas tiek balstīts uz ēkas arhitektūru. Liels faktors arī ir īpašnieka/pasūtītāja stils un gaumes izjūta, tomēr spēja pārliecināt par labāko interjera dizaineriem nav sveša lieta arī G. Vīksnas biroja.

Savas jomas speciālisti

Lai nodrošinātu kvalitatīvu profesionālu darbību, G. Vīksnas birojs ir pulcējis kopā vairākus speciālistus, kuri nodrošina arhitektu pakalpojumus: ainavu arhitekti, būvinženieri, arhitekti un citi radoši cilvēki, kuri kopā veido lielisku komandu:

* Gundars Vīksna – arhitektu biroja vadītājs un arhitekts

* Arnis Balčus– arhitekts un būvprojektu sadaļas vadītājs

* Ārijs Bērziņš – arhitekts

* Rita Davidaite– ainavu arhitekte

* Agris Kukličs – būvinženieris

* Toms Balčus– būvinženieris, projektu vadītājs

* Kārlis Frīdenbergs un Alise Leite – arhitekta palīgi.

Mūsdienīga un gaumīga arhitektūra ar pievienotu vērtību – pieredzi

G. Vīksnas arhitektūras birojs darbojas vairāk nekā 30 gadus. Gadiem ejot ir sakrāta ļoti liela pieredze un izveidoti neskaitāmi pieredzes stāsti, kas papildina arhitektu portfolio.Ir spēts saprast to, kā meklēt un arī atrast ekonomiskāko variantu, bet ar vislabākajiem materiāliem. Garantējot plānu izpildi noteiktajā laikā un budžetā, arhitektu biroja darbinieki spēj pilnveidot pasūtītāju vēlmes un ieceres.

Jebkuram ir iespēja tikt pie sev vēlama dizaina ai interjera, pie sev vēlamas mājas vai dzīvokļa, pārbūvēt senu vērtību vai atjaunot pagalma spozmi. Jebkura saziņa ar biroju un speciālistiem ir iespējama caur telefonu, e-pasta adresi vai arī klātienē.Liepājā biroja telpas atrodas Dīķa iela 11. Tel.nr.: +371 634 24 067. Rīgas birojs atrodas Krūzes iela 3 (3. stāvs). Tel.nr.: +371 678 17 121. Abām filiālēm ir vienots e-pasts info@gvbirojs.lv.

Ļausim speciālistiem veidot mājīgas, siltas un sabiedrībai vajadzīgas ēkas, celtnes un funkcionālu apkārtējo vidi!