Pēdējās nedēļas mediju un sabiedrības uzmanības centrā vēl joprojām ir Valērija Maligina un viņa atraitnes Elīnas notikumi – jauns pavērsiens ir ne tikai cīņā par Valērija miljoniem vērtajiem mantojumiem.

Kā tika noskaidrots, tad pēdējās nedēļās pirms Valērija pāragrās nāves abi bija gatavojušies bērniņa ieņemšanai, un bija pat norunāti datumi, kad tiks veikta atkārtota izmeklēšana slavenā Šveices klīnikā, kur vēl joprojām glabājoties materiāls abu kopīga bērniņa ieņemšanai mākslīgās apaugļošanas ceļā.

Šķiet, ka Valērija pāragrā nāve šī pāra sapņiem ir pārvilkusi svītru, tomēr kāda ģimenei tuva persona “Vakara ziņām” atklāj, ka abu salabšanas periods pēc kaislīgā konflikta Vīnē, bijis ne mazāk kaislīgs.

Netiek izslēgts arī tas, ka Elīna varētu būt pirmajā trimestrī, ne tas, ka viņa vēl varētu ieņemt Valērija bērnu, jo pāris, cenšoties tikt pie mantinieka, esot sagatavojies arī šādai iespējai – bērniņu ieņemt mākslīgas apaugļošanas ceļā.

Pagājušā gada novembrī Elīna un Valērijs intensīvi konsultējušies elitārā Šveices klīnikā “Swiss Medical Partners, MEDIP AG”.

Ģimenes uzticības persona atzīst, ka Valērijs ļoti gribēja, lai Elīna viņam dāvā vēl vienu bērnu un ka tas ir bijis viņa sapnis.