24 gadus vecais dziedātājs Dzintars Čīča janvāra beigās svinēs savu 25. dzimšanas dienu. Februārī un martā Čīča atgriezīsies uz Latviju, kur piedalīsies savā koncerttūrē “Bučas visiem”.

Tvnet sazinājās ar mākslinieku un uzdeva viņam pāris jautājumus. Jautājot, kā viņš svinēs savu nelielo jubileju, Dzintars atbildēja visai pieticīgi, sakot, ka dzimšanas dienas viņš īpaši nesvin.

“Man patīk savus īpašos dzīves notikumus svinēt mūzikā, tāpēc visu savu enerģiju un arī līdzekļus ieguldu jubilejas koncertprogrammā «Bučas visiem».

Varu teikt, ka svinēšu savu dzimšanas dienu mēneša garumā – kamēr notiks koncerti.” Čīča vēl joprojām dzīvo Lielbritānijas pilsētā Pīterboro.

Tur viņš arī bija pirms savas 2016. gada tūres. “Toreiz, pateicoties dziesmas «Likteņlīnijas» panākumiem, tūre mani Latvijā noturēja veselu gadu, bet pēc tam atgriezos Anglijā.

Tagad atkal jubilejas tūres dēļ Latvijā atgriezīšos februāra pirmajās dienās un būšu te divus mēnešus, pēc tam atkal atpakaļ Anglijā.” Savukārt Anglijā Dzintars strādā kompānijā «Amazon» par klientu konsultantu, kur viņš atbild uz visādiem klientu jautājumiem. Viņam tas patīk, jo vairāk nav fiziskais darbs, kāds bija pirms tam.