Daudziem zināmais latviešu dziedātājs Dzintars Čīča 28. janvārī svinēja savu 28. dzimšanas dienu. Šis gads ir salīdzinoši citādāks un nozīmīgs, jo viņš gada sākumā ar savu ģimeni ir atbraucies paviesoties no Anglijas uz Latviju.

Kā tiek vēstīts, tad Dzintars visai veiksmīgi aptuveni gadu bija slēpis no publicitātes savu sievu un bērnu. Papildus šim pozitīvajam notikumam Dzinatrs pavēstīja, ka ir arī publicējis jaunu dziesmu ar nosaukumu “Ūdenskritums”.

Šāds nosaukums ir visai likumsakarīgs, jo dziedātājs paskaidroja, ka vārds ūdenskritums viņam asociējas ar savu ģimeni, kura ļauj gan veldzēties, gan peldēties, gan arī pārvarēt kādu šķēršli, ja tāds pa ceļam gadās.

Un viennozīmīgi, ka jaunā dziesma ir veltīta viņa mīļotajām dāmām – sievai un meitai.

Kā izrādās, tad Dzintars ir tēvs jau pusotru gadu Gabrielai un vīrs Samantai. Jaunās dziesmas klausītāji atzīst, neskatoties uz to, ka Dzintars ir jau pieaudzis un spēcīgs vīrietis, viņš ir spējis saglabāt romantisku un rotaļīgu mūzikas noskaņojumu, kas ļoti labi parāda viņa skatījumu uz dzīvi.

Foto ar Dzintara sievu un bērnu:

Daudzi piebilst, ka dziesma ir sanākusi patiešām ļoti labi, piebilstot, ka melodija un vārdi ir ļoti skaisti. Dzintars patiešām ir mūsu dzintars!

Vienkārši, jauks, ar ļoti labu enerģiju apveltīts!

Dziedi vairāk un biežāk, Tev izdodās! Paldies jums abiem ar Kasparu par šo un arī citām dziesmām!

Noklausies dziesmu (Video):