Artūrs Šingirejs, labāk zināms kā Dons, popularitātes sākumā bija precējies ar dziedātāju Lily, bet pēc šķiršanās par viņa privāto dzīvi nekas daudz dzirdēts nav bijis.

Pats mūziķis Dons informāciju par šī brīža attiecību statusu portālam Skaties.lv gan apstiprina tikai daļēji – jā, īpaša meitene viņam esot, tomēr par saderināšanos gan runas esot pāragras.

Kad jautāts par to, vai runas par saderināšanos atbilst patiesībai, mūziķis tikai viltīgi nosmaidījis “Vēl nē,” nosmejas mākslinieks un piebilstot, ka cilvēkiem jau tīk runāt par visu ko.

Donam tika uzdots arī jautājums, vai bildinājums ir gaidāms tuvākajā laikā “Varbūt. Kas zina?” smaidot nosaka Dons. ”Mana sirsniņa jau nekad nav bijusi brīva. Vienmēr viņa ir norūpējusies,” turpina Dons, apstiprinot, ka tā šobrīd esot norūpējusies par kādu īpašu būtni.

Citiem vārdiem sakot, viņš atzina, ka viņam ir draudzene, bet par privātām attiecībām ne pārāk vēlas runāt publiski.

Ņemot vērā, ka Dona auditorija ir pārsvarā dāmas, vai mākslinieks apzināti slēpj savu privāto dzīvi, lai neapbēdinātu pielūdzējas? Uz ko Dons atbildēja ļoti vienkārši: “Par ko tad viņām būtu ko dusmoties? Mums ir ļoti solīda publika.”