Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 152 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 14 cilvēki un trīs gājuši bojā, vēsta Valsts policija.

Šobrīd zināms, ka visi trīs cilvēki bojā gājuši negadījumos Zemgalē. 22. decembrī Jelgavas novada Līvbērzes pagastā, notika sadursme starp „Citroen C3” markas automašīnu un kravas transportlīdzekli „Scania”.

Negadījumā gāja bojā divas personas – vieglās automašīnas vadītājs un pasažieris. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess. 22. decembrī Dobeles novada Lielauces pagastā, kravas transportlīdzekļa “Volvo” vadītājs pie pagaidām nenoskaidrotiem apstākļiem nobrauca no ceļa braucamās daļas. Ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja kravas transportlīdzekļa vadītājs.

LASI VĒL: 72 gadus vecā Alla Pugačova parādījusies sabiedrībai vēl neredzētā izskatā! (Foto)

Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 402 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 98 par ātruma pārsniegšanu, 10 par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā, viens par automašīnas vadīšanu narkotisko vielu iespaidā un 11 par agresīvu braukšanu.

Papildus tam aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 22. decembra plkst. 06.30 līdz 23. decembra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 42 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 24 uz glābšanas darbiem, bet 11 izsaukumi bija maldinājumi.

Vakar plkst. 13.49 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Jēkabpils novada Viesītes pagastā, kur vienstāva mūra mājā dega istaba 20m2 platībā un bija izveidojies spēcīgs sadūmojums. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks. Plkst. 17.10 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza. Dūmu detektors mājoklī nebija uzstādīts.

VUGD atgādina: visos mājokļos – gan dzīvokļos, gan privātmājās obligāti ir jābūt uzstādītiem dūmu detektoriem, bet privātmājas papildus jānodrošina ar ugunsdzēsības aparātu!