Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 13. janvāra plkst. 06.30 līdz 14.janvārim plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 42 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, 22 uz glābšanas darbiem, bet 10 izsaukumi bija maldinājumi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Duntes ielā Rīgā, kur no tramvaja sliedēm bija jānoceļ avarējusi vieglā automašīna, kā arī Viskaļu ielā Jelgavā, kur servisa telpās bija konstatēta gāzes noplūde no vieglās automašīnas gāzes iekārtas – ugunsdzēsēji glābēji demontēja iekārtu un novērsa noplūdi.

LASI VĒL: Dvīnes nolēma palikt stāvoklī no viena un tā paša vīrieša vienlaicīgi! Kāds ir viņu liktenis šobrīd

Savukārt Jēkabpils novadā no šķeldas transportiera tika atbrīvots cilvēks, kuram Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi konstatēja nāvi, bet Ogres novada Madlienas pagastā ugunsdzēsēji glābēji no avarējušas vieglās automašīnas izcēla cietušu cilvēku un nodeva NMPD mediķiem.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumiem, kur dega sodrēji dzīvojamo māju dūmvados, elektrolīnijas balsta stabs, vieglā automašīna, elektrības vadi dzīvojamās mājas gaitenī, dzīvojamās mājas grīda, siena un griestu pārsegums, vadi elektrosadales skapī, dzīvojamais vagons, kontaktligzda dzīvojamā mājā, katlu māja, starpstāvu pārsegums ražošanas ēkā.