3. Ādas slimības

Dermatīts, ekzēma, psoriāze, seboreja un daudzas citas slimības tevi vairs nenomāks.

Darvas ziepes teicami sadziedē ādu un veicina ātru šūnu reģenerāciju, pastiprina asins pieplūdi ādai.

4. Intīmai higiēnai

Darvas ziepes pasarga no dažādām infekcijām, vīrusiem, sēnītēm. Tās var palīdzēt pat piena sēnes ārstēšanā.

5. Brūču apstrādei

Darvas ziepju sastāvā ir tikai 10% darvas, pārējie 90% ir parastas ziepes. To sastāvā ir sārma un fenola atvasinājumi, kuru apvienojums nogalina baktērijas, vīrusus un sēnītes. Tāpēc šīs ziepes lieto brūču, pumpu un citu ādas bojājumu apstrādāšanai. Tās mazina sāpes, neļauj veidoties iekaisumiem.

6. Aizsardzībai pret sviedriem.

Vasara darvas ziepes var lietot padušu un pēdu apstrādei, šis līdzeklis iedarbojas daudz labāk, nekā visvairāk reklamētie dezodoranti. Ne tikai novēršot sviedru netīkamo aromātu, bet arī samazinot sviedru izdalīšanos vispār.

Lai nebaida darvas ziepju smarža, tā no ķermeņa  ir viegli nomazgājama.

7. Cīņai pret parazītiem.

Protams, lai atbrīvotos no utīm, būs vajadzīgs vairāk laika, toties šis ir dabisks līdzeklis, tam nav blakņu. Tās var lietot arī bērniem!

8. Pret kāju sēnīti.

Profilaksei un ārstēšanai mazgā kājas ar šo pārbaudīto līdzekli. Periodiski gatavo maskas, atstājot ziepju putas uz kājām uz 5-15 minūtēm.

Darvas ziepēm ir viena nepatīkama īpašība – to smarža. No ķermeņa un rokām to viegli nomazgāt, bet no matiem, diemžēl tas tik viegli neizdodas.

Taču, lai mazinātu ziepju smaržas intensitāti, matu skalošanas ūdenim var pievienot etiķi vai citrona sulu. Tāpat var lietot arī jebkuru matu kondicionieri.

Jāsaka, ka, lai pilnīgi atbrīvotos no kādas no minētajām kaitēm, ar ziepēm vien nepietiks. Tās var novērst tikai kaites ārējās pazīmes, ir vērts aiziet pie speciālista un sākt arī medikamentozu ārstēšanu.