Morfija kaitīgums

Kad konflikts pieklust vai stresa situācija mazinās, smadzenes sāk labot nodarīto. Ap audzēju veidojas tūskas, tur uzkrājas šķidrums, kā rezultātā rodas sāpes. Te tad arī Hamers atrada saviem pacientiem bīstamību.

Lieta tāda, ka onkoloģisko slimību gadījumos bieži tiek lietots morfijs. Taču pat visniecīgākā morfija porcija izjauc dabisko notikumu attīstību organismā!

Tūska – tas nav spriedums

Morfija lietošana maina smadzeņu funkcionēšanu, izmaina zarnu darbību un kas pats briesmīgākais, izjauc organisma atlabšanas procesu. Un vēl dabisko reģenerāciju kavē nepieredzējuši speciālisti.

Pamanot smadzeņu tūsku, kura tieši dod signālu, ka organisma atlabšanas gaita noris normāli, viņi uzskata to par audzēja metastāzēm un liek pacientam iziet tajā brīdī pilnīgi nevajadzīgo ķīmijterapiju.

Lieki traucējumi

Kancerogēni un ķirurģiska iejaukšanās visbiežāk traucē pacientu normālai atlabšanai, postulēja Hamers. Ir jātiek galā ar stresa cēloņiem, nevis ar tam sekojošajām fiziskajām izmaiņām.

Kad organisma darbība atgriezīsies normālajā stāvoklī, tas pats varēs traucējumus novērst.

Iedarbīgas zāles

Raiks vārdus vējā nekaisīja. Ar savas metodikas palīdzību viņš atgrieza dzīvē sešus tūkstošus pacientu, ieskaitot sevi pašu un savu sievu. Diemžēl daži skauģi centās mest sprunguļus viņa riteņos.

Viņi pat pamanījās ārstu ielikt aiz restēm Itālija. Par laimi, Hameru sāka aizstāvēt tūkstošiem viņa kolēģu. Lielās medicīnas organizācijas noprotestēja tiesas verdiktu. Drīz vien speciālists – novators bija atkal brīvībā.