Daudziem zināmais Dailes teātra aktieris 56 gadu vecumā kļuvis par vectētiņu. Viņa dēls Pauls kļuvis par tēvu. Ģirts un pasniedzēja, aktrise Leonarda Ķestere par šo notikumu ir ļoti priecīgi.

Paula Ķestera un Madaras Ramanes ģimenē 4. martā pasaulē nāca meitenīte, kurai dots vārds Alma Helēna, tā vēsta “Privātā Dzīve”.

Tādā veidā mazā Alma ir piešķīrusi Ģirtam goda statusu – būt par vectētiņu 56 gadu vecumā.

Pats Ģirts intervijā piebilda to, ka kļūšana par vectētiņu ir pilnīgi kaut kas cits nekā tad, kad piedzima pašam bērni. Ģirts saka, ka maksimāli centīsies visu šo laika posmu izbaudīt no sirds.

Neskatoties uz to, ka mazulis jau nācis pasaulē 4. martā, Ģirts nedaudz piespēlē un piebilst: “Kur tad jūs tik vēlu? Bērns jau runā, staigā un dejo tautasdejas!”

Pati Almas mamma “Instagram” vietnē bija ievietojusi arī sirsnīgu ziņojumu:

“4. marta transformācija. Mēnesi atpakaļ pārkāpu citā dzīves autiņā. Viss no jauna. Mācos pedāļus, mācos uzsākt, izņemt līkumus, apbraukt bedres.

Loģiski, ka nesanāk viss uzreiz. Ir ego un pašvērtējuma buktes, dažkārt izšauti drošinātāji, mīkstais riteņos, dūmojošs izpūtējs un kas tik vēl ne. Kā jau liekot mammas tiesības:)

Bet tad es paskatos atpakaļskata spogulītī un tur mana jaunā pasažiere. Čau, Almiņ! Cik forši, ka Tu ar mums! Piesprādzējies, uzgriežam labu mūziku un laižam dzīvē, yeeeeah”