Kā vēsta medijs “The Sun”, tad pēc karalienes Elizabetes II bērēm sociālajos tīklos apspriests, vai princis Harijs bēru ceremonijas laikā dziedājis himnu, kura beidzas ar frāzi “Dievs, sargi karali!” “Harijs nedziedāja himnu?” retoriski vaicājis kāds mikroblogošanas vietnes twitter lietotājs.

“Harijs nedziedāja himnu, bet skatījās uz brāli Viljamu. Ļoti jocīgi,” norādījis kāds cits komentētājs. Tiesa, medijs “The sun” norāda, ka uzņemtajā video ieraksta gan neesot skaidri redzams, vai tiešām Saseksas hercogs dziedājis, vai gluži pretēji – ignorējis himnas dziedāšanu.

Jau iepriekš tika vēstīts, ka Lielbritānijā karalienes Elizabetes II bēru ceremonijai tika tiešraidē pārraidīta visā valstī un televīzijā.

Par karalieni šodien sēroja visas Apvienotās Karalistes zemes. Briti sapulcējās pie televizoru ekrāniem savās mājās, krogos, sabiedriskajos centros, anglikāņu katedrālēs, parkos, kur uzstādīti lieli ekrāni, un citās publiskās vietās, lai sekotu līdzi bēru norisei. Karalienes bēru diena visā valstī pasludināta par brīvdienu.