Pašmāju latviešu grupa “Carnival Youth” pirms neilga laika laidusi klajā daudziem zināmā komponista Imanta Kalniņa dziesmas “Dzeguzes balss” savu interpretējumu. Tādā veidā viņi izziņo latviešu kino mūzikas programmas “Naivai ku-kū” tiešraides koncertu no Liepājas.

“Dzeguzes balss” dziesma iepriekš ir jau skanējusi grupas dažādos koncertos, bet nu tagad ir laists klajā tās ieraksts un publicēts liriku video.

Grupa paziņojums:

Šī saulainā piektdiena nāk ar saulainām ziņām!

Tas viss sākās kino filmu festivālā Kannās pirms 2 gadiem, kad filma “Četri balti krekli” tika iekļauta Kannu Kino Klasikas programmā. Un neticamā kārtā arī mēs bijām tur un nospēlējām šo dziesmu, suminot režisoru Rolandu Kalniņu un operatoru Miku Zvirbuli. Ja neesi redzējis filmu, silti iesakām – laicīga, stilīga un aktuāla arī šodien.

Reizēm tikai vēlāk, atskatoties uz lietām un notikumiem, varam redzēt, cik neticami viss kā puzles gabaliņi salicies savās vietās. Šī ir mīlestības vēstule šai filmai un tās mūzikai, kuras autors ir Imants Kalniņš un dziesmu vārdu autors Māris Čaklais.

No šodienas klausies “Dzeguzes Balss” visur, kur var klausīties mūziku.

Šoreiz dziesmu ierakstījām pašu spēkiem, laukos, pandēmijas laikā.

Milzu paldies Broders Audio par miksu un masteru!

Bet arī tas nav viss! “Dzeguzes Balss” iedvesmoti ar prieku izziņojam Latviešu kino mūzikas tiešraides koncertu “Naivais ku-kū” 20. jūnijā no Liepājas koncertzāle Lielais dzintars / Concert hall Great Amber tādējādi ieskandinot Jāņus ar dziesmām no Latviešu kino filmām!

Noklausies dziesmu: