Pirms neilga laika internetā kāda sieviete padalījās ar savu stāstu, kas tika piedzīvots pavisam nesen. Stāsts šoreiz ir par cilvēcīgumu un to, cik reizēm ir būtiski painteresēties, kas ir noticis ar citiem, svešiem cilvēkiem.

Kā raksta stāsta autore, tad bija devusies sākotnēji uz Talsu slimnīcas uzņemšanu, kur pēc tam viņus nosūtīja uz Ventspils slimnīcu. Dodoties ceļā, tika piedzīvots tas, ko gribētos vismazāk izjust uz savas ādas.

Kā daudziem zināms, tad Ventspilī ir tilts, kurš nereti tiek pacelts augšā, kad kuģiem ir nepieciešams izbraukt. Un kā par spīti, sievietei tajā brīdī tāda situācija arī gadījās. Kad tilts nolaidās, tad pats nevēlamākais tikai sākās – diemžēl “noplīsa” automašīna un nebija iespējams pabraukt uz priekšu. Turklāt automašīna apstājās tieši tilta vidū. Saprotams, ka tā nav omulīga situācija.

Sieviete piebilda, ka patiešām daudzas mašīnas pabrauca garām un pat nedevās ne ziņis, un par laimi, tikai viens jaunietis bija apstājies, un tieši viņš palīdzēja izglābties no šīs situācijas.

Sieviete raksta:

“Vēlos pastāstīt mūsu piedzīvojumu, kas notika vakar. Vakar no Talsu slimnīcas uzņemšanu mūs nosūta uz Ventspils slimnīcu. Viss ok, kāpam mašīnā un braucam uz Vetspils slimnīcu.

Tikuši Venspilī jau uz tilta pēkši jāgaida, jo tilts tika pacelts jo kuģis gāja. Tilts nolaidās var braukt uz priekšu. Bet pēkšņi mums nobruka mašīna pašā tilts vidū. Sākās panika, ko nu lai tagad darām.

Visi brauc garām un neapstājas. Paši pie sevis domājam – nu viss ir. Bet tomēr no visām tām 100 mašīnām, kas pabrauca mums garām, viena apstājās un piedāvāja palīdzību.

Palīdzēja mašīnu novilkt no tilta un aizvest līdz servisam. Jaunietis pat pats ar savu auto aizveda mūs uz slimnīcu, kurš bija mūsu gala mērķis. Pēc tam jaunietis atsauca savus draugus, kas var palīdzēt sataisīt mašīnu, jo servis bija ciet.

Visu, ko varēja viņi izdarīja, lai tiktu atpakaļ mēs uz mājām. Un laimīgi tikām mājās un viss bija kārtībā. Tāpēc gribam teikt, ka tomēr uz pasaules ir labu cilvēku. Tāpēc sakām milzīgu paldies visiem tiem jauniešiem, kas mums palīdzēja. Tiešām esam ļoti priecīgi, ka Ventspilnieki ir tik labi cilvēki. Paldies Jums.”

Padalies ar šo ziņu, lai tas nonāk pie tiem cilvēkiem, kas patiešām arī izpalīdēja! Visu cieņu!

Stāsta autore: Annija N.