Daudziem zināmā kādreizējā Latvijas sportiste, svarcēlāja Rebeka ir apprecējusies ar Moazu Mohamedu, un viņi dzīvo Katarā. Tomēr pavisam nesen sociālos tīklos varēja redzēt, ka jaunais pāris ir ieradušies Latvijā.

“Instagram” vietnē Rebeka rakstīja un publicēja īsos stāstiņus, kas pieejami vien 24 stundas, ka viņiem salst, bet aktīvi strādājam tik un tā. Abi redzami arī biezās ziemas jakās un saprotams.

5. novembrī tika publicēts arī video, kur Rebeka atbalsta savu vīru treniņa laikā, kad viņš meta 3 kilogramus smagu lodi.

Vēl jo vairāk, fonā ir iespējams redzēt kokus bez lapām un pēc bildēm var nospriest, ka ģimene ir ieradusies trenēties Piltenes stadionā.

Savukārt vēlāk vīrs iepriecināja Rebeku. Vīrs Rebeku sagaidīja pēc manikīra automašīnā un viņš bija līdzi paņēmis jau ēdienu no ātrās ēdināšanas iestādes “Hesburger”.

Pa automašīnu logu bija redzams arī, ka abi divi braukā pa Rebekas dzimto pilsētu – Ventspili.

Neatkarīgi no tā, kādi mērķi abiem ir būdami Latvijā, esam priecīgi, ka talantīgie un jaukie cilvēki ir iegriezušies pie mums ciemos un cerams, ka viņi šeit pavadīs lieliski laiku.

Novēlam viņiem kvalitatīvu un produktīvu laiku dzimtenē!