“Dārgie draugi! Aicinām nobalsot par dokumentālo filmu par mūsu meklētājiem, lai pēc iespējas vairāk cilvēku pasaulē uzzinatu par to, kā meklē bez vēsts pazudušus Latvijā, un kā dzīvo parastie brīvprātīgie, ar ko nodarbojas, kad nemeklē cilvēkus,” ziņo organizācija Bezvests.lv!

Par mūsu sabiedrsko organizāciju BEZVESTS.LV 2017. gada nogalē tika izveidota dokumentālā filma “Meklētāji”. Gada laikā tās veidotāji, studija Kultfilma to nosūtījuši uz vairāk kā 100 filmu festivāliem visā pasaulē.

Uz šo brīdi tā tikusi izrādīta jau 13 festivālos!!! To noskatījušies cilvēki Ekvadorā, Indijā, Rumānijā, Krievijā, ASV, Argentīnā, Anglijā, Spānijā, Francijā un Izraēlā.

Šobrīd tā aizceļojusi arī uz Losandželosu “Legendary Short Film Festival”, kas ir internetā notiekošs filmu festivāls. Šajā festivālā filmai iespējams nopelnīt balvu, vēl pirms tā tikusi izrādīta, jo būs speciāla balva filmai ar lielāko fanu pulku.

Fani tiks noteikti pēc īpaša balsojuma, kas pievienots šim rakstam. Katram Facebook lietotājam vienkārši jānoklikšķina filma, kuru viņš atbalsta. Lūdzu, uzklikšķiniet uz pirmo iedaļu “Meklētāji / Seekers”.