Losandželosā daudzi zina 62 gadīgo Muhamedu Beiku. Šis spēcīgais bārdainis izskatās bargs un nelokāms, taču aiz skarbās ārienes slēpjas neiedomājami laba sirds.

Jau vairāk nekā 20 gadus Muhmeds aprūpē neārstējami slimus bērnus. Beika rokās nonāk pamestie, vientuļie mazuļi, kuri citādi klusi nomirtu slimnīcas gultā. Taču pateicoties Muhamedam, šie bērni, iespējams, pirmo reizi mūžā izjuta mīlestību un rūpes!

Strādāt ar slimajiem bērniem vīrietis sāka 1980-to gadu beigās. Toreiz kopā ar viņu darbojās arī Dona, Muhameda sieva. Taču pirms piecpadsmit gadiem viņa nomira. Tagad viņš darbu turpina viens.

Muhameds rūpējas ne tikai par svešajiem bērniem. Viņa paša dēls Adams arī ir pilnīgi atkarīgs no tēva. Jaunais invalīds slimo ar nepilnīgās osteoģenēzes, patoloģijas, kura kaulus padara trauslus un nestiprus.

Šobrīd Muhameds aprūpē sešgadīgu meitenīti, kura pasaulē nāca paralizēta, akla un kurlmēma. Meitenītei ir nepieciešama pastāvīga aprūpe. Beiks ir viens no nedaudziem cilvēkiem Kalifornijā, kuram ir pilna sertifikācija darbam ar bērniem – invalīdiem.

Ej uz nākamo lapu un noskaties video!