Pāris dienas pēc Liepājā mirušā puisēna Ivana Berladina bērēm no kāda Liepājas iedzīvotāja portāls Kasjauns.lv uzzināja, ka Ivana vecmamma vēlas vēstīt medijiem to, ko viņai nācies piedzīvot pirms un pēc mazdēla atrašanas. Kā izrādās, ar apbērēšanu šis skaudrais stāsts, kurā iesaistīti gan vairāki cilvēki no malas, gan cietusī ģimene un policija, diemžēl vien nebeidzas.

Ivana vecmamma no tēva puses Nadežda Jegorovna Žavoronkina ir pensionāre un Liepājas iedzīvotāja. Vairāk nekā pusstundas garā sarunā ar portālu Kasjauns.lv, tika izstāstīts ļoti daudz informācijas un lai to visu pārbaudītu, būs nepieciešams laiks.

Tomēr pēc Nadeždas stāstīta pārsteigumu izraisa 7. jūlijs (3 dienas pirms Ivana atrašanas Dubeņos).

Ņemot vērā sievietes teikto, pastāv iespēja, ka viņu pašas mājā ar speciālu ierīci no attāluma noklausījies kāds vīrietis, kuru Nadeždai izdevies pieķert pašas spēkiem.

Sievietei šī notikuma iesaistītās personas izdevies arī nofotografēt.

Pie mājas noķer svešinieku ar dīvainu aparātu

“Kopš Ivana pazušanas biju ievērojusi, ka ap māju ik pa laikam grozās automašīnas, kādas parasti te nav bijušas. Tad vienā vakarā – atceros, ka tā bija piektdiena -, netālu no savas mājas ārpusē ieraudzīju nepazīstamu vīrieti ar kaut kādu ierīci rokās. Tā bija melnā krāsā, tai klāt ar vadu bija piestiprinātas austiņas un pašā galā tāds kā konuss. Līdzīgs tādam, ko sunīšiem liek ap kaklu, lai tie nekasītos. Tas nokrita, kad centos izsist to ierīci viņam no rokām. Man bija skaidrs, ka kāds mūs noklausās,” vēsta Nadežda portālam Kasjauns.lv.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!

Avots :