3. Auns

Auni ir jautri un ļoti impulsīvi. Tieši šīs īpašības bieži vien padara zodiaka zīmes pārstāvjus par grūti izturamiem. Tā kā Auni ir ļoti komunikabli viņi bieži vien neapdomā to, ko saka un kā rīkojas. Viņu rīcība un teiktais var aizskart sarunu biedru. Auniem patīk dot solījumus, taču bieži vien viņu aktīvā dzīvesveida dēļ, viņi aizmirst tos izpildīt, vai gluži vienkārši to nevēlas, jo tas bija vien impulsīvs solījums.

LASI VĒL: Ikšķilē Daugavā dzirdēju saucienus. Pieskrēju klāt un par redzēto skatu rokas drebēja visu vakaru (Foto)

4. Lauva

Lai gan var šķist, ka visi mīl Lauvas, taču ar šo zodiaka zīmju pārstāvjiem var būt visgrūtāk. Lauvām ir nepieciešama pastāvīga uzmanība, pat ja viņi to neatzīst. Šī ir viena no lepnākajām horoskopa zīmēm. Ja Lauvai netiek pievērsta pietiekami daudz uzmanība, viņas var apvainoties, justies nenovērtēta. Tāpēc Lauvas sagaida, ka pret viņām izturēsies karaliski. Būtiski uz Lauvām ir atstāt labu pirmo iespaidu, jo viņi nemēdz mainīt savu viedokli.

5. Dvīņi

Neskatoties uz to, ka Dvīņi ir ļoti sabiedriski, tas var nākt par ļaunu ikvienam, kas izvēlas stāties pretī šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem. Dvīņiem ir ļoti viegli iegūt jaunus draugus un paziņas, taču bieži vien viņiem strauji mēdz mainīties viedoklis, kas var radīt nesaskaņas. Tā kā Dvīņiem patīk iegūt jaunus draugus un paziņas, bieži vien viņi aizmirst jau par esošām draudzībām un atstāj novārtā savus tuvākos.