Šodien, 26. februārī, Vijas vīrs vārdā Artūrs ievietoja bezgala skumīgu ziņu Facebook vietnē:

“Mīļie draugi, ar vārdos neizsakāmām skumjām sirdī, vēlos paziņot, ka manas mīļotās sieviņas un vislabākās mūsu meitiņu māmiņas Vijas vairs nav starp mums..

Diemžēl vairāki apstākļi sakrita ļoti neveiksmīgi, un mums neizdevās atgriezties Izraēlā, lai turpinātu ārstēties. Atrodoties Latvijā Vijas stāvoklis pasliktinājās un lidot kļuva bīstami, bet Latvijā stāvokļa uzlabošanai nepieciešamās procedūras neveic.

Mēs izmēģinājām visu, bet bez Izraēlā nodrošinātās ārstēšanās slimība progresēja ļoti strauji.

Vēlos pateikt milzīgu paldies jums visiem! Pateicoties jūsu sniegtajai palīdzībai, Vija varonīgi cīnījas ar slimību un tieši jūs uzdāvinājāt mums šos deviņus mēnešus kopā.

Vijucis varēja iepazīt savu jaundzimušo meitiņu Loti un ar prieku redzēt kā viņa sāk rāpot! Viņa varēja nosvinēt Laumiņas divu gadu jubileju un dzirdēt viņas pirmos teikumus!

Pēdējo reizi izjust jaukās Ziemassvētku sajūtas ģimenes lokā un izdarīt vēl ļoti daudz jebkuram cilvēkam mīļu, svarīgu lietiņu.. Sirsnīgs paldies jums par šo svētību un dāvāto cerību!

Visi, kas vēlētos atvadīties no Vijas, būs laipni gaidīti izvadīšanas dievkalpojumā šo sestdien, 3. martā plkst. 14:00 Piņķu Sv. Jāņa evaņģēliski luteriskā baznīcā (Skolas iela 15, Piņķi, Babītes novads). Tālāk dosimies uz Piņķu kapiem..”

Video: