Daudziem zināmā Krievijas aktrise Anastasija Zavorotņuka vēl joprojām cīnās ar smago slimību. Nesen krievu mediji vēstīja par to, ka pirmo reizi septiņu mēnešu laikā Anastastija atstājusi komentārus sociālajos tīklos.

Populārā seriāla “Mana mīļā aukle” galvenās lomas atveidotājai pavisam nesen, 3. aprīlī, apritēja 49 gadi, tā iemesla dēļ tuvie draugi un tūkstošiem fanu steidza aktrisi sveikt svētkos sociālajos tīklos, vēlot stipru veselību un izturību, un citus sirsnīgus novēlējumus.

Kā tiek vēstīts, tad Anastasija atbildēja uz poulārā Krievijas dziedātāja Stasa Mihailova sievas ierakstu, kurā viņa novēl aktrisei Dieva svētību. “Inna liels paldies jums ar Stasu par uzmanību un tik sirsnīgu sveicienu! Man ir ļoti patīkami. Jūsu Nastja.” teikts Zavorotņukas atbildē.

Papildus tam aktrise atbildēja arī uz citiem sveicieniem, pasakot paldies par labajiem vārdiem, tajā skaitā arī krievu dziedātājam Dimam Bilanam.

Pašlaik sīkākas informācijas par to, kā viņai klājas netiek atklāts. Ģimene vēlas visu paturēt tikai un vienīgi pie sevis, lai neradītu liekas spekulācijas.