Kāds Facebook lietotājs vārdā Aldis izteica visai skarbu viedokli par to, kā mēs skatāmies uz savu valsti un ko patiesībā nozīmē patriotisms.

Aldis raksta:

“Noskatījos sižetu, kā ģimene pamet Latviju, jo esot zudusi ticība valstij. To tiražē sabiedriskais medijs. Kas tas par trendu noniecināt savu valsti? Un kas tas par trendu sūkstīties, cik grūta dzīve Latvijā? Mums nav citas valsts. Mums ir tikai mūsu.

Un mūsu valsts ir tieši tāda, kādi esam paši. Viss labais un viss sliktais ir mūsu pašu radīts. Vainīgi politiķi? Bet tas taču arī ir tikai trends. Kur ir demonstrācijas, kur ir drosme mainīt un uzlabot, kur ir drosme piedalīties un uzņemties atbildību par savu valsti?

Nav darba un nevar nopelnīt? Mans paziņa ieņem amatu kādā Amerikas advokātu birojā. Viņš strādā sešas, nereti pat septiņas dienas nedēļā 14 stundas dienā un uzskata, ka Amerika ir labākā valsts pasaulē.

Mums vajag papildus brīvdienas un darbs jābeidz piecos? Bez darba nekas nerodas, starp citu. Bieži vien nekas nerodas bez smaga darba un drosmes uzņemties atbildību. Patriotisms nav sūdzēšanās un nevarēšana, ar žēlošanos vēl neviens neko nav panācis.

Patriotisms nav nolikt savu valsti, bet to padarīt labāku – katram ar savu darbu, savu drosmi, savu ieguldījumu, savu pienesumu, savu atbildību.”

Ja piekrīti viņa sacītajam, tad dalies ar šo ziņu!