Daudziem zināmās aktrises Agneses Zeltiņas meitai Marijai Romijai notikušas lielas dzīves pārmaiņas – viennozīmīgi labā nozīmē.

Pirms neilga laika Marija savā “Instagram” kontā ir paziņojusi, ka viņu ģimenē ir pieaugums – pasaulē ir nācis puika.

Agneses Zeltiņas meita pasaulē laidusi jau otro bērniņu, aprakstot to šādi: “Mēs esam neizsakāmi priecīgi un saviļnoti paziņot, ka pagājušajā nedēļā mūsu ģimenei pievienojās dēliņš! Paldies par mīlestību un atbalstu, kuru esam saņēmuši. Jūtamies labi un baudam katru mirkli.”

Vienlaikus Marija gan aizliedz pārpublicēt viņas pašas publicētās bildes citos medijos, bet attēlā ir redzams mazā puisēna, pašas Marijas un tēva rokas.

LASI VĒL: Lasīju šo un nevarēju savaldīt smieklus: Opis ar omi izlidoja ar helikopteru un saderēja uz 1 lietu…

Tiesa gan, bērna vārdu vecāki vēl nav publiskojuši. Tagad meitai Mīlai Jasmīnai, kurai nu jau teju astoņi gadi, būs mazs un mīļš brālītis.

Šobrīd arī meita Mīla ar mātes atbalstu darbojas kā “Instagram” modele ar savu kontu. Atgādinām, ka 27 gadus vecai Marijai un 51 gadus vecajam Intam pirmais bērns piedzima 2012. gada februārī, kad Marijai bija 19 gadu.

Pāris oficiāli apprecējās pavisam nesen – aptuveni pirms 7 mēnešiem. Savukārt Agnesei Zeltiņai jaundzimušais zēns ir otrais mazbērns. Ar to arī apsveicam!