Kā tika iepriekš vēstīts, tad Agneses Zeltiņas meitas Marijas ģimenē augusta sākumā notika viens vērienīgs un dzīves priecīgs notikums, jo pasaulē nāca dēliņš. Līdz ar to Marijai un viņas vīram Intam Jansonam ir šī jau otrā kopīgā atvase.

Sociālajā tīklā “Instagram” viņa ik pa laikam dalās gan ar jaukām ģimenes fotogrāfijām, gan arī atsevišķi ar saviem mīlīgajiem bērniem. Un pirms neilga laika Marija arī pateica, kāds vārds tad ir iedots jaundzimušajam dēlam.

Marija atbalstītājiem atklājusi, ka puisēns nosaukts par Marku.

Vienlaikus sieviete neslēpj, ka viņai ļoti aizrauj pirkt mazulim jaunas mantas – viss ir tik skaists, ka grūti apstāties.

LASI VĒL: Slavenais astrologs Pāvels Globa: Septembrī šīm zodiaka zīmēm būs lielas pārmaiņas

Papildus Marija pavisam nesen arī izskatīja aktuālo māmiņu jautājumu par to, vai gulēt kopā ar mazuli vai nē. Un viņa piebilst, ka viņa ar bērnu kopā neguļ, jo var piecelties uz barošanām un nav jāsatraucas par to, vai netīšām neuzgulsies viņam virsū.

Atgādinām, ka Marija ar Intu jau šobrīd audzina 8 gadus veco Mīlu Jasmīnu. Vēl bez Marka un Mīlas Jasmīnas Intam ir trīs bērni no iepriekšējām attiecībām. Pēc 10 gadus ilgām attiecībām Ints ar Mariju apprecēkās pirms gada novembrī.

Novēlam jaunajai ģimenei spēku, mīlestību un veselību!